عمده فروشی گلدان پلاستیکی تهران

مجموعه آگین پلاست دارای تعداد زیادی عمده فروشی گلدان پلاستیکی تهران ، مشهد، شیراز و گرگان می باشد. هر مرکز دارای انواع مختلفی از پالت پلاستیکی مشبک می باشد که از تنوع سایز و رنگ برخوردار است و امکان ارسال و خرید غیرحضوری از این مراکز نیز امکان پذیر می باشد.

انواع گلدان پلاستیکی موجود در مجموعه ما

  • گلدان های گلخانه ای:

گلدان گلخانه از تنوع بالایی هم از نظر شکل و هم سایز برخوردار است و به دلیل مصرف بالای آن در گلخانه ها برای مقرون به صرفه بودن در رنگ های مشکی و قهوه ای تولید می شوند و در حجم بالا تولید و عرضه می شود.

برخی از این گلدان ها شامل موارد زیر است:

1. گلدان نشا:

گلدان نشا برای کاشت انواع نشا و جوانه مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین در سایزهای 6، 8، 10 ، 12 و 14 موجود می باشد.

2. گلدان سطل:

این گلدان نیز در سایز های 3، 3.5، 4، 7، 10 و 14 موجود می باشد.

عمده فروشی گلدان گلخانه ای

3.گلدان جعبه:

این گلدان ها در واقع همان گلدان های چهار گوش می باشند که در رنگ های سفید و مشکی و آجری تولید می شوند و دارای سایزبندی کوچک تا بزرگ می باشد.

عمده فروشی گلدان پلاستیکی عمده فروشی گلدان پلاستیکی

  • گلدان های تزیینی:

این گلدان ها که بیشترین کاربرد آن ها مصارف خانگی می باشد و عمدتا به صورت گلدان رنگی می باشد و دارای طراحی ظاهری زیبایی می باشد و در انواع گرد، مستطیل و چهارگوش تولید می شود. همچنین در ساخت این گلدان ها از مواد اولیه و درجه یک استفاده می شود.

عمده فروشی گلدان پلاستیکی تهران

عمده فروشی گلدان پلاستیکی تهران کجاست؟

برای خرید از عمده پالت پلاستیکی نقاشی وابسته به مرکز ما در تهران از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

انواع گلدان پلاستیکی تهران را بصورت عمده هم از طریق مراجه حضوری و هم بصورت اینترنتی و ارتباط با کارشناسان فروش اینترنتی ما می توانید خریداری کنید.

[toggle title=”پیشنهاد همکاری” state=”open”]شرکت های پخش عمده انواع گلدان پلاستیکی جهت همکاری با این مجموعه می توانند با ما تماس بگیرند.[/toggle]

برای دیدن تمام گلدان ها با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما